Topic outline

 • Informace o kurzu Vytváříme (školní) web s WordPressem

  Nebojíte se přijmout výzvu a postavit svůj vlastní, reprezentativní web, bez kompromisů a bez závislosti na externích správcích. Potřebujete rozsáhlou škálu nástrojů pro vytváření rozmanitého obsahu, ať už se jedná o příspěvky s videi či prezentacemi, kvalitně a přehledně strukturované stránky nebo zobrazování aktualit ze sociálních sítí.

  Je-li tomu tak, tento kurz Vám bude dobrým průvodcem na dlouhé cestě k cíli.

  Časté dotazy

  Kurz Vytváříme (školní) web s WordPressem je určen především budoucím webmasterům a nadšencům, kteří by rádi vybudovali vlastní, obsahově bohatý web s mnoha pokročilými funkcemi, které jim nabízí WordPress a jeho rozšíření.

   Kurz není vhodný pro úplné začátečníky. Ačkoliv jsme se snažili podat vše co nejsrozumitelnější formou, je nezbytné umět využívat webhostingové služby a ovládat základy práce s počítačem.

  Připomenete si, jak instalovat WordPress na svém webhostingu a naučíte se vybrat, zprovoznit a nastavit kvalitní šablonu odpovídající požadavkům na Váš web. Cílem kurzu je vytvoření plnohodnotné internetové prezentace včetně multimediálního obsahu a propojení se sociálními sítěmi. Seznámíte se s užitečnými rozšířeními pro WordPress, která Vaše stránky posunou na novou úroveň.

  Ukázku toho, co budete schopni vytvořit po absolvování kurzu naleznete na ukázkovém webu.

  Látka v kurzu je primárně podáváná formou krátkých videí, takže můžete v jednom okně prohlížeče sledovat video a v druhém okně rovnou zkoušet to, co vidíte. Videa jsou pak vždy doplněna o bohatě ilustrované textové návody.

  Bez obav, na zvládnutí kurzu máte spoustu času a kdyby Vám něco přece jen nešlo, můžete kdykoliv napsat lektorovi na kurzy@toppriority.cz. Všechny případné komplikace pak společně vyřešíme tak, abyste kurz úspěšně dokončil/a.

  Samotné studium zabere přibližně 15 hodin čistého času, pak už bude záležet na tom, jak velké úsilí vložíte do tvorby vlastního webu - možnosti, které se Vám prostřednictvím kurzu otevřou, jsou opravdu nepřeberné.

  Obvykle je kurz zpřístupněn po dobu jednoho roku od provedení registrace. V případě potřeby lze ale sjednat prodloužení této lhůty.

  Pro obdržení certifikátu o absolvování kurzu musíte zvládnout znalostní test (můžete jej několikrát opakovat) a vytvořit vlastní plnohodnotnou webovou prezentaci využívající redakční systém WordPress a šablonu s pokročilými funkcemi.

  Cena licence pro jednoho uživatele je 1.500,- Kč. Kurz je také možno zakoupit v balíčku s kurzem Začínáme s WordPressem s licencí až pro 12 uživatelů za 28.200,- Kč. Součástí balíčku je poskytování služeb společnosti TOP Priority po dobu jednoho roku zdarma (více na http://toppriority.cz/).

  Ano, kurz Vytváříme (školní) web s WordPressem je akreditován MŠMT (č. j. 16345/2015-1-573).